G-inter s.r.o. - zpět na úvodní stranu G-inter s.r.o. - zpět na úvodní stranu

Dřevěná okna

Tel.: 776 694 458
Email: info@cekro.cz

21.7.2018 - 03:39
ÚVODNÍ STRÁNKA PODNIKOVÉ CERTIFIKÁTY
O NÁS KONTAKT KATALOG REFERENCE NOVINKY


Web Developed by J.Balcárek
Web Developed by J.Balcárek
EUROOKNA profil 88

Okna nové generace


 • Profil 88 - Softline
  Rozšířením profilu z 68 mm na 88 mm získáme lepší tepelně a zvukově izolační vlatnosti. Hranol profilu 88mm je lepen ze 4 vrstev lamely, narozdíl od profilu 68, který je pouze třívrstvý.  Okna v profilu 88 vyrábíme s nadstandardně zaoblenými hranami (Softline), takže při nástřiku barva nestéká z hrany, a povrchová úprava je tak rovnoměrná po celé ploše okna.


 • Těsnění
  Okenní křídlo je opatřeno klasickým středovým těsněním a dále přídavným těsněním v nalehávce křídla.
 • Trojsklo
  Profil široký 88 mm umožňuje osazení kvalitního trojskla tloušťky 44mm s koeficientem prostupu tepla U=0,6 W/m2K při zachování dostatečně velikosti zasklívací lišty. Trojsklo je plněno argonem, a dvě ze tří skel mají vrstvu pokovení. Složení trojskla je (4PTN - 16 - 4FL - 16 - 4PTN).


 • Montáž
  Montáž okna s nadstandardně kvalitními izolačními vlastnostmi se liší od montáže běžného okna, aby okno neztrácelo na své kvalitě. Současně s oknem profilu 78 Vám nabízíme i sadu těsnících prvků Illbruck a odpovídající profesionální provedení montáže. Ukázku montáže si můžete prohlédnout v krátkém animovaném demo filmu, který stáhnete ZDE (velikost 552 kb). Více se o výrobcích Illbruck dozvíte ZDE[Realizace]  
[EUROOKNA profil 68]  [EUROOKNA profil 88]  [ŠPALETOVÁ okna]  [Typy konstrukcí- řezy, Certifikáty k oknům]  [Ceník]  
podlahy, dřevěné podlahy