G-inter s.r.o. - zpět na úvodní stranu G-inter s.r.o. - zpět na úvodní stranu

Dřevěná okna

Tel.: 776 694 458
Email: info@cekro.cz

21.7.2018 - 03:39
ÚVODNÍ STRÁNKA PODNIKOVÉ CERTIFIKÁTY
O NÁS KONTAKT KATALOG REFERENCE NOVINKY


Web Developed by J.Balcárek
Web Developed by J.Balcárek
EUROOKNA profil 68

OKNA S NENUCENÝM ŠARMEM • Základní parametry
  Zabýváme se zejména výrobou dřevěných eurooken, deštěných oken a balkonových dveří. Eurookna a balkonové dveře zhotovujeme z profilů EURO 68 a EURO 78. Profil může být v rustikálním provedení s ozdobnými prvky, běžnými na oknech historicky cenných budov, nebo v obyčejném provedení pro obytné prostory, rodinné domy atd.  • Materiál
   Nabízíme široký výběr materiálu. Podle požadované ceny a kvality výrobku doporučujeme meranti, smrk, borovici, malajský dub, evropský dub, teak, popřípadě i jiné dřeviny. Lamela je buď napojovaná, nebo nenapojovaná, tedy s průběžnou kresbou dřeva.  • Celoobvodové kování ROTO
   Standardní výbavou eurookna je dále celoobvodové kování s mikroventilací a čtyřpolohové okenní kliky v různém provedení a barvách. Okenní křídla mohou být otevíravá, sklopná, skládací, nebo posuvná. Rámová okapnice s přerušeným tepelným mostem zabezpečuje spolu s celoobvodovým těsněním dokonalou těsnost křídla a rámu. Na přání vybavíme okno křídlovou okapničkou, která ochrání nejnamáhanější část okenního křídla.
  • Zasklení
   Zasklení provádíme termoizolačními dvojskly, nebo trojskly standardně s koeficientem prostupnosti tepla U = 1,1 W/m2K. U trojskel jsme schopni dosáhnout U = 0,6 W/m2K. Dále nabízíme zvukově izolační skla, skla se zvýšenou bezpečnostní charakteristikou tzv. Connex, či pískovaná skla a další ornamentální skla.
  • Povrchová úprava
   Povrchové úpravy oken provádíme průmyslově vysokotlakým stříkáním silnovrstvých lazur. Vodou ředitelná akrylátová lazura ochrání dokonale dřevěná okna před deštěm, sněhem a agresivním ultrafialovým zářením. Nabízíme širokou škálu lazurových odstínů a můžete volit i krycí lazury ze škály RAL odstínů.


  • VÍCE FOTEK NAŠICH VÝROBKŮ NAJDETE V REALIZACÍCH
   __________________________________________________________________________________________________________________
   Váš nový interiér s našimi okny !


  [Realizace]  
  [EUROOKNA profil 68]  [EUROOKNA profil 88]  [ŠPALETOVÁ okna]  [Typy konstrukcí- řezy, Certifikáty k oknům]  [Ceník]  
  podlahy, dřevěné podlahy